Andrea Zatloukalová a restaurace Vegistyle

veganska-restaurace-vegistyle-brno

Vážení čtenáři,

je pravděpodobné, že jste třeba na našem Facebooku zaznamenali nové místo v Brně – tím je restaurace Vegistyle věnovaná zdravé výživě, RAW a vegan stravě. Andrea Zatloukalová stála u prvotních signálů k založení tohoto nového projektu, který vám v dnešním článku s radostí představíme. Co vše restaurace nabízí a čím je propojena s našimi Superwomen?

Vegistyle
Zuzka Lužná a Andrea Zatloukalová

Andrea se vždycky motala kolem zdravé výživy. Zlomové období přišlo, když potkala Zuzku Pospíšilovou. Je to člověk s velkým odhodláním a chce zkrátka něco dělat. Díky ní poznala více RAW stravu, která jí nesmírně zachutnala. Pomohla jí se určitým směrem posunout a začaly tak přemýšlet o otevření RAW franchizy.

Andrea uvedla, že velkou podporu získala i od své rodiny a okolí. Podpora člověku napomáhá realizovat své sny, a tak holky začaly hledat prostory pro svou restauraci a taky se více zaměřily na koncept.

Manžel mi dokonce řekl, že Vegistyle je mým prvním projektem, který bude podporovat.

Založení restaurace předcházelo setkávání se s lidmi z gastronomie, díky kterým Andrea se Zuzkou mohly upevnit jasný koncept restaurace. Od RAW franchizy avšak opustily. Kolem zakládání restaurace Vegistyle nakonec vznikl vlastně úplně nový tým aktivních lidí a každý z nich Vegistyle přinesl nové možnosti a výhody.

Ukázka nabídky v restauraci Vegistyle
Ukázka nabídky v restauraci Vegistyle

Restaurace zahájila svůj provoz již v srpnu a její prostory lze využít i pro jiné příjemné účely, než je chutné jídlo samotné. Pravidelně se zde setkává náš Klub moderní ženy na již tradičních snídaních, kde ženy získávají možnost poznat se s ostatními podnikatelkami a navázat tak nové vztahy, ale i pracovní kontakty.

Vegistyle se nespecializuje pouze na hlavní jídla, ale také na dezerty, které mohou být chutnou tečkou třeba za poledním menu. Nesmíme zapomenout ani na úžasná rizota, která pro vás vaří Simča. Mezi další osobnosti stojící za zmínku stojí třeba Jana Vaňková, která bude v nejbližší době vést semináře o zdravé výživě, nebo naše Superwomen Veronika a Lada – ty se staly jakousi tváří nové restaurace Vegistyle.

Naše Superwomen - Verča a Lada z Klubu Moderní Ženy
Naše Superwomen – Verča a Lada z Klubu Moderní Ženy

Restauraci můžete navštívit kdykoliv, když budete mít třeba chuť na zdravé a zároveň chutné jídlo. Zajímat by vás mohla i například nejbližší akce pořádaná ve Vegistyle – vernisáž Nadačního fondu Modrý hroch „Svět očima dětí.“ Strávit příjemný čas můžete i na pravidelném setkávání Klubu moderní ženy. Od 10.9 můžete tým z Vegistyle potkávat na FoodParku! Restaurace Vegistyle a celý její tým se těší na právě Vaši návštěvu!