BE UNIQUE! Konference pro výjimečné ženy

15590446_10206173841624078_1495663483174227481_n

Dne 22. 1. 2017 se můžeme těšit na již druhý ročník charitativní networkingové konference pro výjimečné ženy BE UNIQUE! (dříve Žij svůj sen). Konference bude probíhat v hotelu Prometheus v Brně Medlánkách a výtěžek z akce poputuje na neziskovou organizaci Velvet Smile.

 

V rámci konferenční části se opět můžete těšit na inspirativní speakerky, které se s Vámi podělí o rady a tipy, jak být v novém roce ještě šťastnější a úspěšnější.

 

Jana Vaňková, vicemistryně ČR roku 2016 v bikiny fitness, nutriční terapeutka a trenérka prozradí, jak být stále plná energie díky správné životosprávě.

Brand stylistka Veronika Malá pomůže zjistit, jak i svým vzhledem budovat úspěšnou značku a hlavně nezapomenutelnou vizitku.

Alena Cigánková, zakladatelka projektu Staň se svým vlastním hrdinou a lektorka etikety s Ladislavem Špačkem, Vás naučí, jak udělat ten nejlepší dojem nejen na obchodním jednání.

Mezinárodně uznávaná koučka a lektorka dynamiky talentu Eva Andriessen pomůže objevit Vaši jedinečnost.

Ředitelky zdravé školky a rodinného centra Mateřinka Veronika Grbavčicová poví, jak zvládat na jedničku jak svou práci, tak péči o dítě a o rodinu.

Majitelka fit studia Jana Šimková prozradí, že nezáleží na názoru okolí, ale je jen na Vás, jakou životní cestu si zvolíte.

Zlatka Ondráčková, úspěšná obchodnice v oblasti energetiky ukáže, že i ženy mohou dosáhnout těch největších úspěchů v typicky mužském světě.

Iveta Raplíková, ředitelka prosperujícího hotelu Prometheus poradí, jak na to, aby Vás muži, nejen jako Vaši podřízení, poslouchali na slovo.

Ivana Holubová, majitelka známého květinového studia Carmen Flora a svatební agentury Carmen Amor, se s Vámi podělí o svůj recept na úspěch v podnikání skrze ta správná obchodní partnerství.

A o tom, že je důležité zbavit se předsudků a posuzovat člověka podle toho, jaký je, ne co má napsáno na vizitce, povypráví Pavla Sazamová, která vybudovala firmu čítající stovky lidí v oblasti zdraví a krásy.

 

Kromě inspirace v konferenční části se můžete těšit i na miniveletrh podnikání žen plný zajímavostí a ochutnávek a také na masáž v relax zóně.
Konference začíná od 13 hodin a je zakončena networkingovou večeří od 18:00 a degustací luxusních vín společnosti Resvinia.

Registrace k dispozici zde: http://1url.cz/TtpDr