Helena Macková: Vyhledávám výzvy, které mě ženou vpřed!

5d3_0875-edit

Pokud vás zajímá osobnostní rozvoj, práce na sobě a síla pozitivního myšlení, určitě navštivte Helenu Mackovou. Usměvavá koučka, která vás dokáže nabít pozitivní energií, a budete si připadat, že vše dokážete!

Od malička mně vtloukali do hlavy: „musíš makat, makat a makat! Nemůžeš si dělat, co chceš, a bez práce nejsou koláče!“  Tohoto přísloví jsem se vždy držela a od svých 16 let, jsem začala chodit na brigády a vydělávat si sama na sebe. Po škole jsem okamžitě nastoupila do korporace, kde jsem zůstala dalších 20 let. Splnit si své sny a cíle, dokud jsem mladá, nepřicházelo v úvahu. Začínala jsem úplně od píky a všechny pozice si tvrdě vydřela od středních a po TOP manažerské.

Už od začátku to nebylo moje pravé místo. Tenkrát byla doba úplně jiná a hledání práce složité. Držela jsem se také starého klišé: „Když odejdu z práce, tak už nic nenajdu.“  V práci jsem nebyla zrovna oblíbenec.  Čím víc jsem držela zaměstnance za ruku a pomáhala jsem jim, tím víc bojovali. Nechápali, že jenom plním příkazy vedení a že se jim snažím pomoci.

 

5d3_0907-edit

 

Celou dobu bezmyšlenkovitě makáte  a neposloucháte své vnitřní já. Vždy jsem věděla, že chci pomáhat lidem, ale nikdy jsem si nešla za svým snem. To se mnou táhlo 20 let až jsem vyhořela. Nedokázala jsem to však ukončit. Neustále mě v hlavě hrálo: „každý to zvládne, z boje se přece neutíká.“  Ano, to je sice pravda, ale do chvíle, než nedokážete ráno vstát z postele a raději si hodíte marod.

Práce mě naučila spoustu věcí. Umím druhé lidi nakopnout a dát jim na život jiný, pozitivnější přístup. Hledáte jak to vše zúročit, v čem máte talent a najednou vám osud ukáže směr. A prostě se to stane. Personální manažer a životní kouč. Konečně dělám, co mě baví a nakopává.  Ve své manažerské praxi jsem prožila vzestupy a také pády. O to víc rozumím svým klientům, jaké situace v reálném pracovním životě řeší a umím připravit ten správný recept na jejich konkrétní problém.

Vyhledávám výzvy, které mě ženou vpřed!!

Jsem neustále v pohybu, ve společnosti lidí a mám ráda adrenalin. Mám 2 krásné děti, které miluji. Jsem matka, manželka a koučka v jedné osobě. Jsem SuperWoman!