Jarní vychytávky pro váš detox

tape-403593_960_720

Léto se neúprosně blíží a my si pro vás nachystali vychytávky, které bude vaše tělo milovat.

 

Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž je procedura, která má vrátit lymfatický systém do kondice a především zvýšit jeho výkonnost a bojuje proti celulitidě. Tato procedura je účinnou prevencí proti mnoha onemocněním a vhodná pro osoby, které v zaměstnání dlouho stojí nebo sedí a lymfatický systém nemůže proto dostatečně pracovat.

Procedura trvá 20 minut, během niž jste zabalení do speciálních návleků, které mají systém komor postupně se naplňujících vzduchem. Optimální je dvakrát za rok absolvovat deset odborně provedených lymfodrenáží a mezi tím, např. jednou za měsíc, jednu až dvě tzv. udržovací.

Foto: FB Manelo - Beauty Salon
Foto: FB Manelo – Beauty Salon

Termopolýza / Hot Stripes

Patří k nejmodernějším metodám kosmetické péče. Má mimořádně silné pozitivní účinky na organismus a metabolismus tuků. Termolipolýza zlepšuje okysličení a výživu tkáně, zrychlení metabolismu a pomáhá tělu zbavit se škodlivých toxinů. Infračervené světlo dále stimuluje produkci kolagenových vláken, které přispívají k zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky.

Účinky termolipolýzy pracují na Vašem těle dalších 48 hodin, takže nejoptimálnější je provést ošetření dvakrát týdně.

Nejlepších výsledků lze dosáhnout při současné úpravě stravy a zvýšení tekutin alespoň na 2 litry denně.

Foto: FB Manelo - Beauty Salon
Foto: FB Manelo – Beauty Salon

Elektrostimulace

Elektrostimulace udržuje a zlepšuje svalové napětí i v těch nejobtížnějších oblastech. Umožňuje působení na velké a hluboko uložené skupiny svalů tak, aby mohly tvarovat postavu, a naopak umožňují lehké působení na svalstvo těsně pod kůží pro zlepšení tonusu pokožky. Elektrostimulace je jedním z nejúčinnějších a nejméně náročný způsob tvarování postavy. Kromě snížení množství tuku může zvýšit účinnost svalů.

Foto: FB Manelo - Beauty Salon
Foto: FB Manelo – Beauty Salon

Endomasáž

Endomasáž, jinými slovy vakuová podtlaková masáž, je neinvazivní ošetření, které omlazuje tělo a zlepšuje stav pokožky a je 10-krát účinější než klasická masáž. Ošetření výrazně urychluje spalování tuků a modelaci problematických partií.

Foto: FB Manelo - Beauty Salon
Foto: FB Manelo – Beauty Salon

 

 

Náš názor: „Všechny tyto procedury jsme měli možnost vyzkoušet díky Manelo Beauty Studio v Brně. Celkem nás čekalo 8 procedur, kde se střídala Elektrostimulace s Termopolýzou a lymfodrenáží. Jako bonus jsme dostali ošetření Endomasáží. Pokud bojujete s celulitidou nebo chcete dopřát vašemu tělu hýčkání Manelo Beauty Salon se o vás postará a vy si po hodině ošetření přijdete jako znovuzrození!“