Kateřina Schlosserová, žena, co o vás ví více, než vy sami

Kateřina při své práci v astroporadně

Drazí čtenáři,

jistě jste se někdy přistihli při pomyšlení na způsoby, které by vám ulehčily cestu za vzděláním, úspěchem v podnikání čí v životě samotném. Jedním z nich je horoskop, jež o vás a vašem žití prozradí mnoho. Astroložka Kateřina Schlosserová je jedním z mála lidí, co vám tyto informace dokáže kvalitně a naprosto diskrétně poskytnout. Naše redaktorka sama této možnosti využila – a jak sezení probíhalo, co vše zahrnuje nabídka služeb paní Kateřiny a jak se k této práci dostala?

Kateřina po své plesové proměně
Kateřina po své plesové proměně

„Před schůzkou jsme se s paní Kateřinou domluvily, že mi udělá konzultaci osobního celoživotního horoskopu, aby článek o ní mohl být 100% autentický. Nabídku jsem jistě ráda přijala, ale musím uznat, že mé pocity byly více, než jen rozpačité. Nikdy jsem totiž nedostala podobnou možnost.

Den D nastal a já jsem se vydala na cestu za paní Schlosserovou. V jejím ateliéru bylo vytvořeno harmonické prostředí s klidnou hudbou v pozadí. Po nastudování několika důležitých informací přišla na řadu samotná konzultace. Když paní Schlosserová začala, věděla jsem, že sedím na správném místě. Aniž by mě znala jakkoliv osobně, věděla o mně absolutně vše. Mé přednosti, touhy, i největší strachy. Dala mi mnoho užitečných rad a navedla mě na určitý směr, kterého jsem se chtěla vždy držet, a návštěva u ní mi jej jen potvrdila. Pokud tedy potřebujete ujasnit své vlastní já, ujistit se, že jdete tou správnou cestou, a pokud ne, tak ji potřebujete ukázat, doporučuji navštívit právě takové místo, jako je astroporadna Kateřiny Schlosserové.“

                                                                                                           – Barbora Pernicová, redaktorka SW

 

Kateřina při své práci v astroporadně
Kateřina při své práci v astroporadně

Kateřina svoji (ještě na počátcích) astrologickou praxi 13 let tajila, zřejmě proto, že společností nebyla tolik akceptována. Skutečnost se změnila, když ženy kolem ní měly o tuto službu zájem. Paní Kateřina před začátky své kariéry vizážistky, fotografky a astroložky byla účetní a trpěla komplexy ze svého vzhledu. Rozhodla se tedy pro kompletní změnu a zaměřila se nejdříve na sebe.

16 let po sobě jsem si z peněz určených na dovolenou u moře zaplatila raději vzdělávací kurzy. Ráda se učím od těch nejlepších v oboru, a to je právě cesta, jak klientkám poskytnout maximum.

Po nespočetném množství kurzů a vzdělávacích programů Kateřina nabízí svým klientkám rozmanité služby – astroporadna, vizážistika, barevná typologie, fotografování. Když se všechny tyto služby spojí, vzniká tak jedna, tedy celková proměna. Paní Schlosserová pracuje tak, aby si ženy z několika sezení odnesly zcela nový přístup ke své osobnosti jak zevnitř, tak i zvenčí. Její práce tedy není dočasná, ale trvalá. Klientkám tuto možnost zajišťuje manuály, které klientky obdrží, audionahrávkami a popřípadě i dalšími sezeními. A jaké jsou nejčastější dotazy žen? Ty lehce očekávané – partneři, láska, obory podnikání, finance, možnosti otěhotnění…

Moje audionahrávky si ženy doma pouštějí proto, aby zahnaly deprese.

Fotografie jedné z proměn
Fotografie jedné z proměn

S prací jí pomáhá i její manžel, který pracuje jako lektor. Stará se o techniku a úpravu materiálů. Sám o činnosti Kateřiny tvrdí, že její práce je „drahý koníček.“ Kateřina je precizní a veškerou svou činnost je zvyklá dotahovat do konce. Díky své práci sbírá příběhy žen a udává jim životní poslání, pokud si v něm nejsou jisté. Vše ale není tak růžové, jak se býti zdá…

Nejtěžší je pro mě vydělat peníze, protože jsem milosrdná a z jednohodinové schůzky se stává tříhodinová, z doprovodu do kadeřnictví a jednohodinové konzultace se stanu 6-7 hodinovou společnicí své klientky zcela zdarma, protože chci klientce udělat radost. S nadsázkou se dá i říci, že pracuji za pochvaly. Je těžké přínosně ohodnotit svou práci, protože mám velké náklady.

Při slově „superwoman“ se Kateřině vybaví dokonalá žena, co se má ráda a je šťastná sama se sebou. A taky vzkazuje všem čtenářkám: „Neztrácejte naději a víru v sebe sama. Při víře je možné dokázat vše. A pokud budete mít problém či deprese, přijďte a pomohu Vám.“

Jsme rádi, že jsme vás mohli seznámit s tak zajímavou ženou, jako je právě Kateřina Schlosserová. Proto, abyste lépe poznali její náplň práce a využili některé z jejích služeb, vám mohou pomoci její webové stránky či stránka na Facebooku. My vám přejeme krásné slunečné dny a těšíme se na vás v dalším článku. Navštívili jste někdy astrologa? Pokud ano, co jste si z toho odnesli? Čtete si horoskopy? Máte něco k tématu? Napište nám to do komentářů!

Kateřina a její "růžičková proměna"
Kateřina a její „růžičková proměna“

1 Comment

  1. Tak jsem letos opět vyměnila „moře“ za další školu. Studuji Lékařskou astrologii u RNDr. Bratkové, tedy už 6. ročník astrologie…. Tak ať budete bolaví jako já, tak můžete přijít na poradu….
    Kateřina Schlosserová.