Ladies Business Week: Tři inspirativní večery

17966801_926422447460555_3979408446815372615_o

3 dny, 3 akce, 3 úspěšné ženy, které nás budou inspirovat. Akce zaměřené na podnikání, úspěšnou kariéru a osobní rozvoj. Pro slečny, dívky a ženy, které se chtějí nejen inspirovat a dozvědět nové praktické znalosti, ale především, jak uspět v byznysech, o kterých se říká, že jsou pro chlapy. 

 

24.4. Dagmar Kožinová: Business jako moje životní škola

Dagmar Kožinová – vystudovaná ekonomka, manažerka obchodních týmů, lektorka a koučka v oblasti týkající se ženství. Je autorkou projektů Ženské cyklyMůj rozchod a Umění vést.

Workshop bude zaměřený na ženy a dozvíte se mimo jiné, jak si může mladá žena poradit s manažerskou funkcí, jak tuto roli skloubit také se svou rolí partnerky, později i matky. A jak to všechno dobře nastavit v souladu se svým vlastním tělem a přirozeností.

 

25.4. Andrea Ungerová: Jak se nebát a dokázat se prosadit v chlapském byznysu

Andrea Ungerová – žena, která uspěla v ryze mužském oboru a vede nejúspěšnější dealerství automobilky Mercedes-Benz v České a Slovenské republice Hošek Motor a.s. Jako ředitelka společnosti a předsedkyně představenstva řeší strategii a management prodejních a poprodejních služeb dvou provozoven v Brně a dceřiné společnosti v Břeclavi. Jedním z jejích největších úspěchů bylo postavení a otevření nového moderního autosalonu v Brně na Vídeňské ulici.

26.4. Eva Vašková Čejková: Podnikání ve 21. století. Výhoda či nevýhoda být ženou?

Další akce z našeho Ladies Business Week bude tentokrát přednáška v podání paní Evy Vaškové Čejkové. Podniká od svých 20 let, kdy založila společnost ConPro. Je spoluzakladatelkou profesní platformy Klub finančních ředitelů, členkou dozorčí rady Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a členkou kolegia Minerva 21.

V roce 2013 založila při mateřské dovolené projekt ŽENY s.r.o. a část svého profesního života zasvětila podpoře začínajících podnikatelek  – Podnikavá žena.