Pozvánka na akce: Duben s dávkou inspirace

simplepi

Jaro konečně zaklepalo na dveře a my se kromě slunečních dnů můžeme těšit na pořádnou dávku inspirace. Naše SuperWomen Kristina Žůrková to vezme pěkně z gruntu a pomůže nám změnit myšlení. Kolekci Jaro 2017 představí brněnští designéři Kateřina JOCHA a Pavel JEVULA a těšit se můžete i na pravidelné setkávání SuperWomen a BforB ladies clubu.

 

Život na hraně – jaro 2017

Život na hraně jsou konference časopisu Marketing Sales Media. Vydáváme se na nich za hranu naší branže, protože inspirace vždy přichází zvenčí. Život na hraně pro nás znamená řečníky a témata na pomezí marketingu a byznysu, ale také extrémní výkony a odvážné nápady. Proto hashtag #tojeadrenalin, kterému chceme při sestavování letošního programu zůstat věrní.

 

Přednáška V HLAVĚ

Když umíme změnit naše myšlení, můžeme cokoliv! Všechno začíná v hlavě. Přijďte se dozvědět, jak pracovat se svými vnitřními bariérami a jak si udělat z hlavy svého nejlepšího parťáka! Lektorka Kristina Žůrková Vám představí účinnou techniku na práci s myslí – metodu The Work autorky Katie Byron.

 

Hnízdo designu – módní přehlídka

Nové kolekce JARO 2017 představí brněnští designéři Kateřina JOCHA a Pavel JEVULA a značka luxusních zavazadel PROCHAZKA | Carbon Luggage.

 

BforB Ladies club

Neformální setkání majitelů (především malých a středních) firem z Vaší oblasti. U dobré snídaně si členové předají poptávky, ale i informace a kontakty. Pomohou si tak navzájem. Business for Breakfast jsou podnikatelské kluby, ve kterých budete získávat nové zakázky díky osobnímu doporučení.

 

Foto: Fb Superwomen Brno
Foto: Fb Superwomen Brno

SuperWomen klub

Klub je místem, kde se ženy rády setkávají. Společně sdílíme svoje podnikatelské aktivity. Podporujeme ženy v jejich osobním a profesním rozvoji. Každá snídaně/večeře je zaměřeno na vzdělávání.

 

WORKSHOP: Kolik stojí emoce?

V roce 2002 dostal Nobelovu cenu za ekonomii psycholog, který dokázal, že u peněz jsou emoce silnější než rozum. Toho využívají supermarkety, banky a marketing ve váš neprospěch. Přijďte zlepšit svoji finanční bilanci a získat imunitu proti manipulaci.

 

Brain&Breakfast: Dobrá paměť = základ úspěchu

Že nevíte, co je Brain&Breakfast? Úspěšný formát ne nepodobný TEDx konferencím, kam zvou jeho autoři zajímavé osobnosti napříč obory. Snídaně probíhá v Praze, ale my ji živě přenášíme, abychom o autorské prezentace nepřišli a průběžně se vzdělávali.

 

Foto: fb Impact Hub Brno
Foto: fb Impact Hub Brno

Impact Hub MashUp vol. 10

Parádní mix prezentací a projektů, které si zaslouží vaši pozornost. Zveme hosty napříč obory a vybíráme ty, kteří mají skvělý nápad, extra úspěch nebo silné a inovativní myšlenky. V rychlém sledu pak pomocí slidů a krátkých vystoupení představí, na čem dělají, a nasdílí to nejdůležitější, co se ve svém podnikání naučili.

 

Noblesní neděle na Špilberku

Zažijte kdysi oblíbený zvyk na vlastní kůži. Co nesmělo žádné dámě ani gentlemanovi chybět na nedělní promenádě? Rukavičky, hodinky, klobouk nebo vycházková hůlka. Přijďte se v neděli 30. dubna podívat na výrobky, se kterými můžete na korzo vyrazit i dnes. K tomu vás čekají zajímavé workshopy, živá hudba, komentované prohlídky výstavy Nedělní korzo.