Pozvánka na akce květen: I muži mají své dny!

17349844_1438400772868051_184485986144745126_o

První máj lásky čas. Máj je měsíc nových začátku, inspirace a sbližování lidí. Všechno okolo nás kvete a my už pomalu vyhlížíme teplé dny. Než však začnete posedávat venku s vínem, navštivte zajímavé akce, které vám pomůžou být ještě úspěšnější nebo můžete poznat zajímavé lidi. Konečně tu máme i akci, kde v hlavní roli budou páni!

Peter Virsík: Jak vytvořit vysoce výkonnou organizaci

Hlava středoevropského Adidasu v Brně! Člověk, který zodpovídá za prodej v hodnotě 9,5 miliardy. Odpovědnost za Adidas a Reebok (velkoobchod, maloobchod, e-com) v Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Litvě, Lotyšsku a Estonsku (cca 530 zaměstnanců). To se jen tak nestává.

Přednáška na téma budování velmi výkonného, a hlavně vítězného týmu. Jak na to, aby do sebe všechno správně zapadalo a správně fungovalo. Jak seskládat tým z generací XYZ? Peter uvede několik příkladů přímo z jeho firmy.

BforB ladies club

Neformální setkání majitelů (především malých a středních) firem z Vaší oblasti. U dobré snídaně si členové předají poptávky, ale i informace a kontakty. Pomohou si tak navzájem. Business for Breakfast jsou podnikatelské kluby, ve kterých budete získávat nové zakázky díky osobnímu doporučení.

 

18121313_933613093408157_5865844740421021882_o

 

Věra Komárová: Dej své firmě srdce a ona ti dá radost

Přijď si na moderovanou diskuzi pro zkušenosti, které Věra získala během působení v nadnárodních korporátech (Colgate-Palmolive nebo Ferrero). Řekne ti, jaký je rozdíl pracovat v ČR a v zahraničí. Dozvíš se, jak se na práci v cizině připravit, jak udělat úspěšnou kariéru. A hlavně, jak vést firmu, aby se opět postavila na nohy.

SuperWomen klub

Klub je místem, kde se ženy rády setkávají. Společně sdílíme svoje podnikatelské aktivity. Podporujeme ženy v jejich osobním a profesním rozvoji. Každá snídaně/večeře je zaměřeno na vzdělávání.

Konference Svět patří smělým 2017

Druhý ročník konference bude zaměřený především na téma překonávání hranic. Ať už se jedná o hranice fyzické nebo psychické, všichni se s nimi někdy setkáváme a musíme ven ze své komfortní zóny objevit své vlastní limity.

Můžete se těšit na tyto speakery: Petr Vabroušek – nejznámější český Ironman a triatlet, Jirka Doležal, Honza Emler – tvůrci revolučního diáře Doller, Petr Horký – přední český cestovatel a dokumentarista, Václav Staněk – zakladatel společnosti Vasky a mnoho dalších…

VOR – Večer osobního rozvoje

Máte chuť na intenzivní dávku osobního rozvoje? Chcete se potkat s lidmi, kteří jsou plní elánu a nadšení? Navazuje se na tradici úspěšných letních večerů osobního rozvoje s GrowJOB Institutem. 1 večer, 4 řečníci, 4 témata. To je VOR 2017.

Hlavním tématem večera je efektivní komunikace. Čekají vás tyto přednášky: Komunikace leadera aneb jak zlepšit pracovní vztahy s Barborou Pečeňovou, partnerská komunikace aneb jak udržet dlouhodobě fungující vztah s Věrou Kapsovou, síla nenásilné komunikace s Veronikou Dohnalovou a rozvoj komunikace v praxi s Matějem Krejčím.

I muži mají své dny

Charitativní „večírek“ o mužích a pro muže se spoustou zajímavých partnerů. Výtěžek z tomboly a část vstupného bude předán nadaci Muži proti rakovině.

  

15493746_1404594592916790_6900412336086037545_o

 

Fluffy Opening Party: Kino Art / SKØG / Distillery

Slavnostní zahájení letního provozu Kino Art a baru 5m² pod hlavičkou SKØG Urban Hub v The Distillery – Social Reactor

FLUFFY jsou třeba obláčky, pěna, chomáčky, koťátka, cukrová vata, zkrátka vše nadýchané a jemné. Vytáhněte ze skříně svůj nejplyšovější kabátek, heboučké bačkůrky či kožešinovou čepičku a doražte na oslavu umění a fluffu! FLUFFY filmový program v režii Kina Art a FLUFFY bar s koktejly v režii 5m²

Krásné tělo // Balladine workshop

Taneční škola BALLADINE Vás zve na workshop KRÁSNÉ TĚLO zaměřený převážně na rozvoj síly, pružnosti a rovnováhy.

Zlín Film Festival

ZLÍN FILM FESTIVAL je nejstarší, největší a nejvýznamnější filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Jedná se o mezinárodní událost s vynikajícím renomé. Festivalové projekce se uskutečňují nejen ve Zlíně, ale také v řadě dalších měst České republiky. Každoročně festival uvádí přes 350 snímků z více než 50 zemí světa. Od roku 2010 přesahuje návštěvnost festivalu 95.000 dětí i dospělých.

Zlín Film Festival je aktivním členem European Children’s Film Association a International Centre of Films for Children and Young People – CIFEJ. ZFF organizuje rozsáhlý doprovodný, odborný a charitativní program.